Printeks
Your Cart

Kvalitātes garantija

Mēs lepojamies ar savu produktu kvalitāti un dodam garantiju visam, ko pārdodam. Ja kāda iemesla dēļ saņemtā prece neatbilst jūsu vēlmēm un prasībām vai neesat apmierināts ar sava produkta stāvokli, vai esat saņēmis preci, kas ir bojāta, 30 dienu laikā no iegādes dienas lūdzu sazinieties ar mums, un mēs jums preci nomainīsim pret jaunu vai vienkārši atdodiet to un mēs nosūtīsim jums atpakaļ naudu.

Pakalpojumu kvalitātes nodrošināšana ir jebkura uzņēmuma panākumu atslēga, un mūsu produkti nav izņēmums. Mūsu mērķis ir nodrošināt augstu klientu apmierinātības līmeni, kā arī efektīvi sniegt pēc garantijas apkopi jūsu produktiem.

Pastāvīgi koncentrējamies uz mūsu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu. Ilgtermiņā šāda pieeja ir daudz efektīvāka nekā vienkārši zemas cenas.

Viena no īpašībām, kas padara mūs izcilus, ir mūsu klientu apkalpošanas līmenis. Mēs esam neliels uzņēmums, un mums nav dārgas infrastruktūras, kāda parasti ir lielākiem uzņēmumiem. Mūsu klienti novērtē mūsu spēju veikt darbus par konkurētspējīgām cenām.

 

Mēs garantējam savu klientu apmierinātību.