Printeks
Your Cart

Datortehnikas serviss

Vai jūsu dators ir sācis darboties lēnāk, vai arī saskatāt citus darbības traucējumus? Varbūt vēlaties uzlabot savu datortehniku vai nodrošināt tai regulāru apkopi? Mūsu datortehnikas serviss ir šeit, lai palīdzētu!
Kāpēc Izvēlēties Mūsu Pakalpojumus?
 1. Profesionālā attieksme: Pieredze, izpratne un interese apgūt jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes servisu. Neatkarīgi no problēmas sarežģītības, mēs atrodam risinājumu.
 2. Efektīva apkalpošana: Saprotam, cik svarīgs ir laiks, tāpēc piedāvājam ātru un efektīvu apkalpošanu, lai jūsu datortehnika atkal būtu darba kārtībā pēc iespējas ātrāk.
 3. Personalizēti risinājumi: Pielāgoti risinājumi, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām. Katrs klients ir unikāls, tāpēc mēs piedāvājam individuālu pieeju katrai situācijai.
 4. Kvalitāte un uzticamība: Pakalpojumi ir balstīti uz uzticamību un augstiem kvalitātes standartiem. Jūs varat būt droši, ka jūsu datortehnika ir drošās rokās.
 5. Konkurētspējīgas cenas: Mēs piedāvājam izcilu servisu par pieņemamām cenām. Jūs saņemsiet augstas kvalitātes pakalpojumus, neiztērējot vairāk, nekā nepieciešams.
Mūsu Pakalpojumi Ietver:
 • Datoru diagnostika un remonts
 • Operētājsistēmas uzstādīšana un konfigurēšana
 • Vīrusu noņemšana un drošības risinājumi
 • Datu atgūšana un rezerves kopēšana
 • Aparatūras uzlabojumi un modernizācija
 • Regulāra tehniskā apkope
Sazinieties ar Mums!
Nepalaidiet garām iespēju atjaunot savu datortehniku un nodrošināt tās nevainojamu darbību. Sazinieties ar mums jau šodien, lai iegūtu vairāk informācijas un pieteiktu konsultāciju!
Izvēlieties profesionālus un uzticamus datortehnikas pakalpojumus. Jūsu dators ir pelnījis labāko!

Biežāk uzdotie jautājumi

Sākot no programmatūras kļūdām, vīrusiem un ļaunprātīgas programmatūras, līdz aparatūras bojājumiem, detaļu uzlabošanu un atjaunošanu.

Diagnostikas un remonta laiks var atšķirties atkarībā no problēmas sarežģītības, bet parasti tas aizņem no dažām stundām līdz vienai darba dienai, bet cenšamies visu paveikt pēc iespējas ātrāk, lai jūs varētu ātri atgriezties pie saviem darbiem.

Mūsu prioritāte ir piedāvāt augstākās kvalitātes pakalpojumus nodrošinot garantiju uz visiem mūsu veiktajiem darbiem. 

Piedāvājam attālinātu palīdzību programmatūras problēmu gadījumā, izmantojot drošus attālinātās piekļuves rīkus.

Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Nodrošinām IT atbalstu, regulāru tehnikas apkopi, tīkla konfigurāciju, datu drošības risinājumus un citus pakalpojumus, kas nepieciešami, lai jūsu uzņēmums darbotos efektīvi un bez traucējumiem.

Regulāra datortehnikas apkope ir svarīga, lai nodrošinātu tās ilgmūžību un nevainojamu darbību. Iesakām veikt regulāras sistēmas pārbaudes, atjaunināt programmatūru, nodrošināt drošības risinājumus un veikt aparatūras tīrīšanu. Palīdzēsim ar apkopi un konsultācijām, lai jūsu dators vienmēr būtu darba kārtībā.

Cenas ir konkurētspējīgas un atkarīgas no pakalpojuma veida un sarežģītības. Lai iegūtu precīzu cenas piedāvājumu, sazinieties ar mums un sniegsim detalizētu informāciju. Piedāvājam vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

Lai pieteiktu pakalpojumu, jūs varat sazināties ar mums pa telefonu 20033606, e-pastu info@printeks.lv vai izmantojot mūsu mājas lapas kontaktformu.

Priecāsimies ar Jums sazināties!

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, Google "Konfidencialitētes politika" un "Pakalpojumu sniegšanas noteikumi".
reCAPTCHA verifikācija neizdevās! Lūdzu mēģiniet vēlreiz.